Beniamin Mirek
Fotograf, nauczyciel, artysta

Fotografią wnętrz zajmuję się od 2015 roku. Jest to moja prawdziwa pasja. W pracy jestem minimalistą i perfekcjonistą. Tworzę doskonałe zdjęcia oraz prowadzę szkolenia z dziedziny fotografii wnętrz. Uczę fotografii wnętrz jako wykładowca na Uczelni Łazarskiego na kierunku Home staging i aranżacja wnętrz. Moje zdjęcia doczekały się publikacji w mediach takich jak Elle Decoration czy Label & Living.
Moim celem w fotografii jest dążenie do jak najwyższej jakości zdjęć oraz usługi jako całości. W pracy zawsze daję z siebie wszystko. Bardzo dużo czasu inwestuję w doskonalenie techniki i poznawanie nowych rzeczy. Uwielbiam naturalne światło, które w razie potrzeby umiejętnie mieszam ze światłem błyskowym, aby osiągnąć możliwie najlepszy efekt.
Jako fotograf współpracowałem z wieloma architektami wnętrz, pośrednikami nieruchomości, hotelarzami, właścicielami apartamentów turystycznych, sklepów, restauracji i innymi ludźmi, którym pomogłem rozwinąć biznes i zadbać o wizerunek dzięki dobrym zdjęciom.
Pomogę również Tobie.
Zadzwoń, napisz, pogadajmy:
+48 505 395 777
fotograf@beniaminmirek.pl
Wykonuję również zdjęcia portretowe, biznesowe, produktowe i kulinarne.
Po więcej informacji zajrzyj na stronę www.beniaminmirek.pl 
Back to Top